menu

Registrácia

Osobné údaje

*
* *

Fakturačné údaje

* * *
* * *

Dodacia adresa je iná ako fakturačná

Firemné údaje

Novinky emailom

Prihlásenie

* *
skrolujte dole pre zobrazenie produktov
Akcia
SPRCH. GÉL Pomegranate&Olive
UW Koňský balzam
PRÉMIUM Kollagén
MULTIVIT. Veľká
KOENZÝM Q10
C1000 Vitamín
Top produkty

eshop

O

nás

Kde

nás nájdete

Kategória

Zvoľte kategóriu

1x Kolagén Prémium s citrónovou príchuťou

1x Kolagén prémium s citrónovou príchuťou + DARČEK: 1x Vitamín C
Na 100% prírodný, rybacý kolagén
so 17 druhmi aminokyselín

Viete, prečo je kolagén jedným z najdôležitejších látok pre ľudský organizmus?
Táto bielkovina, ktorá spája jednotlivé časti buniek, pomáha pri vzniku a obnove tkanív (jedná sa o tkanivo, ktoré spája vnútornú konštrukciu orgánov s ich vonkajšou vrstvou a jednotlivé orgány). Kolagén spája, zapožičiava silu a pružnosť rôznym tkanivám a bunkám v tele. Ide o najdôležitejšiu bielkovinu pre ľudský organizmus, lebo tvorí 30% z celkového objemu ľudských bielkovín a 70% z objemu kožných bielkovín.

Pôvod slova: vzniklo z gréckych výrazov: kolla (glej) a gennao (splodí, tvorí), teda vytvára glej.
Kolagén a dôležité orgány

Každý orgán obsahuje kolagén, ako látka, spájajúca jednotlivé bunky.
Kolagén a chrupavky, svaly, kĺby, šľachy, väzivá a kosti

Kolagén je vláknitá bielkovina, so schopnosťou znášať veľké zaťaženie, je jedným z najdôležitejších prvkov kostí, chrupaviek, šliach a iných tkanív.
Chrupavky sa podobajú gume, nachádzajú sa na konci kostí, ich prvotnou funkciou je znížiť trenie medzi kĺbmi. Kolagén je jedným z najdôležitejších prvkov chrupaviek, tvorí až 67% ich materiálu, chráni a napája ich ako sieť, vďaka svojej rôsolovitej látke. Kolagén predovšetkým zabezpečuje pružnosť väzív jednotlivých šliach – ktoré zas zabezpečujú stabilitu kĺbov, ako aj pružnosť, imunitu a zaťažiteľnosť ich puzdra. Kolagén sa postará o pevnosť väzív šliach, ktoré pripevňujú svaly ku kostiam.
V kolenách, v zápästiach a v chrbtici sa nachádzajú tkanivové kotúče medzi kĺbovými kosťami, ktoré slúžia na tlmenie vibrácií, čím chránia kosti od poranenia. Kolagén slúži ako výživa pre tkanivové kotúče na tlmenie vibrácií.
Zuby a kosti sa môžu zdravo vyvíjať, obnoviť len vtedy, ak minerálne látky, nachádzajúce sa v tele, sa spoja s kolagénom a spolu podporujú ich vývoj. V každej chvíli, keď telo potrebuje vytvorenie nových buniek, ako napríklad v období rastu detí, alebo počas uzdravenia tela, bunky vytvárajúca úloha bielkovín hrá dôležitú úlohu.


Kolagén a koža

Úlohou kolagénu je, aby koža a pod ňou sa nachádzajúce tkanivá boli pružné a pevné. Vlhkosť nadmierne obsahujúci kolagén zabezpečuje pružnosť kožného tkaniva.
Po dosiahnutí 25. rokov veku náš organizmus produkuje stále menej kolagénu, kým do 30.-40. rokov veku veľmi zníži svoju prukciu a do 50.-60. rokov veku skoro úplne prestane vytvárať kolagén.
Uživaním kolagénu sa naplnia vrásky a vyhladia sa.
Kolagén pomáha aj pri ošetrovaní niektorích kožných vád (vyrážok). Regeneruje vlasy a nechty. Pomáha pri získaní pevnosti pŕs, pokožky na krku a dekoltáže. Dodáva vlhkosť vysušeným rukám, aj tu pomôže, aby pokožka opäť nadobudla pružnosť.

Spánok a kolagén

V spánku sa naše telo prepne na úsporný režim, pričom začnú fungovať regeneračné procesy. Telo počas spánku začne hľadať prístupné kolagény a iné dôležité výživné látky, aby ich prerobilo na také prvky, aké potrebuje.
Aké úlohy majú aminokyseliny kolagénu

Aminokyseliny sú konštrukčnými zložkami bielkovín; k vzniku tkanív tela sú potrebné bielkoviny, ktoré sa skladajú z rôznych aminokyselín. Aminokyseliny majú výnimočnú hydratačnú úlohu a sú základnými zložkami epidermy. Vysokokvalitné prípravky z kolagénu obsahujú 15-17 druhov aminokyselín.

Koľko kolagénov potrebuje organizmus denne? Po dosiahnutí 25. roka veku náš organizmus produkuje stale menej kolagénu, kým do 30.-40. roka veku veľmi zníži svoju produkciu a do 50.-60. roka veku skoro úplne ho prestane produkovať, preto sa odporúča užívanie prípravku podľa veku nasledovne:

od 18. do 30. roka veku: 5000mg, teda 5gr kolagénu denne,
od 31. do 50. roka veku: 10000mg, teda 10gr kolagénu denne,
nad 50 rokov veku: 15000mg, teda 15gr kolagénu denne.

Aký druh kolagénu by sme mali užívať denne?

Kolagén sa vyrába z hovädziny, z kuraciny, z bravčoviny a z rýb.

Ryby žijú v takom prostredí, v ktorom sa stále menia okolnosti, teplota, hĺbka a tlak vody. Kolagén, získaný z kože rýb sa vyznačuje významnou schopnosťou chemickej a fyzickej odolnosti.
Objem molekúl kolagénu, vyrobeného z rýb, je menší, čo znamená, že sa ľahšie vstrebáva do tela, ako kolagény, vyrábané z hovädziny, z kuraciny, alebo z bravčoviny.
Kolagén, vyrobený z rýb, sa úplne rozpustí vo vode pri 10 stupňov Celzia, kým kolagén, vyrábaný z hovädziny, z kuraciny, alebo z bravčoviny sa rozpustí až okolo 35 stupňov Celzia.
Kolagén, vyrobený z rýb je rozdrvený na prášok, čím jemnejší je prášok, tým rýchlejšie sa vstrebáva kolagén do pokožky.

Kolagén prispieva k udržiavaniu správnej činnosti kĺbov. Je bohatý na bielkoviny. Kolagén je prírodnou zložkou pokožky. Pokožke pomáha zachovať pevnosť a pružnosť. Arginín prispieva k udržiavaniu zdravého obehu krvi. Glutamín prispieva k zdravej funkcii nervovej sústavy a mozgu. Lizín prispieva k vytvoreniu správnej konštrukcie kostí a k udržiavaniu ich správnej funkcie.
Dávkovanie:
od 18. do 30. roka veku: denne raz naplniť dávkovač do 4/5 ( 5600 mg / 5,6 g), jedno balenie obsahuje dávku na 30 dní,

od 31. do 50. roka veku: denne dvakrát naplniť dávkovač do 4/5 (11200 mg / 11,2 g), jedno balenie obsahuje dávku na 15 dní,

nad 50. rokom veku: denne trikrát naplniť dávkovač do 4/5 (16800 mg / 16,8 g), jedno balenie obsahuje dávku na 10 dní.


Zloženie: hydrolizovaný rybací kolagén; látka regulujúca kyslosť: monohydrát kyseliny citrónovej, citrónová aroma

Poznámky: výživový doplnok užívajte v súlade s Vašim vekom, denne raz, dvakrát, alebo trikrát naplňte dávkovač do 4/5, prášok nasypte do dvojdecového pohára, doplňte vodou, alebo džúsom a dobre zamiešajte. Vypiť ho možno po úplnom rozpustení prášku. Ak je to možné, poslednú dávku užite pred spaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Prášok užívajte len v súlade s návodom!
Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu, ani zdravý životný štýl.
Tehotné a dojčiace ženy, alebo pacienti pod liečbou by mali pred začatím užívania prípravku konzultovať s očetrujúcim lekárom!

Kolagén, vhodný pre konzumáciu ľuďmi.
Ako treba pripraviť Kolagén Prémium na užívanie?
Prášok Kolagénu Prémium treba najprv dávkovať pomocou dávkovača (naplneného do 4/5) do 2-3 decového pohára, potom treba doplniť vodou a zamiešať lyžicou. Treba počkať dovtedy, kým sa rozpustí prášok kolagénu Prémium vo vode. Môže to trvať niekoľko minút. Potom možno prípravok vypiť. Nápoj s kolagénom možno ochutiť ľubovoľne, vodu nahradiť mliekom, alebo džúsom. My ale odporúčame použitie čistej vody.
Denná odporúčaná dávka Kolagénu Prémium: v súlade s vekom, denne raz, dvakrát, alebo trikrát, použijúc dávkovač, naplnený do 4/5.
Balenie: 169,8 g 100% prirodzeného, hydrolyzovaného rybacieho kolagénu s citrónovou príchuťou.

sk hu Naša spoločnosť Longlife vitality, s.r.o. vznikla v roku 2013 za tým účelom, aby sme pomohli ľuďom, ktorí si chcú zachovať, alebo zlepšiť svoj zdravotný stav, lebo všetci vieme, že vitamíny, minerálne látky a rôzne stopové prvky majú dobrý vplyv na náš organizmus. Distribuujeme vitamíny vynikajúcej kvality, ktoré si môže každý dovoliť, vzhľadom na ich dostupnú cenu. Popri vitamínoch distribuujeme aj krémy, lebo podľa nášho názoru možno pomocou nich dosiahnuť vynikajúce výsledky. Máme na mysli masážne krémy, ktoré obsahujú výťažky z liečivých rastlín, a napriek tomu, že majú veľmi dobrú kvalitu, ich cena je tak nízka, že sú každému dostupné. Krémy predávame v rôznych baleniach, každý zákazník si môže zvoliť balenie v súlade so ... Viacjimi potrebami a finančnými možnosťami. Našim cieľom je spokojnosť každého zákazníka, preto sa im snažíme maximálne vyhovieť. Popri našom zdraví nám nie je jedno koľko peňazí máme v peňaženke a koľko tam zostane po nákupe. Preto spoločnosť Longlife vitality, s.r.o. popri dostupných cenách distribuovaných produktov Vám poradí aj pri osvojení si rôznych techník na úseku sporenia, aby ste dokázali ušetriť čo najviac peňazí, napríklad zakúpením produktov, ktoré šetria vodu. Nielenže dokážete usporiť peniaze, ale zároveň chránite aj životné prostredie. Voda je veľkým pokladom Zeme, nemali by sme ju premárniť!Naša spoločnosť by svojimi nápadmi chcela pomôcť čo najviac zákazníkom, ako ušetriť čo najviac peňazí pri nákupe produktov, ktoré pomáhajú uchovať a zlepšiť si zdravie. Za tým účelom naše ponuky neustále zlepšujeme a rozširujeme.Pomôžeme Vám aj pri výbere pre Vás vhodných vitamínov, napíšte nám aký je Váš zdravotný stav a my Vám odporučíme správne vitamíny a poskytneme Vám aj odborné rady. Úspešný nákup Vám praje tím spoločnosti Longlife Vitality, s.r.o.! Vállalkozásunkat, Longlife Vitality k.f.t-t azért indítottuk el 2013-ban, hogy segítsen azoknak az embereknek, akik szeretnék megőrizni egészségi állapotukat vagy javítani rajta. Hisz tudjuk, hogy a vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek jó hatással vannak a szervezetünkre. Olyan vitaminokat forgalmazunk, amelyekhez a kiváló minőség mellett bárki elérhető áron hozzájuthat.A vitaminok mellett krémeket is forgalmazunk, mert úgy gondoljuk, hogy a krémek segítségével jó eredményt lehet elérni. Gondolunk itt a masszázskrémek és gyógynövény kivonatú krémekre megfizethető áron, de mégis magas minőségben. Többféle kiszerelnésben kaphatók, hogy mindenki igénye szerint tudjon rendelni. Célunk, hogy minden vásárlónk elégedett legyen és maximális ... Viacsban részesüljön. Testünk egészsége mellett az is fontos szempont, hogy mennyi pénz van a pénztárcánkban vagy mennyi marad benne. Ezért a Longlife Vitality k.f.t elérhető árak mellett spórolási technikákat is ajánl Önöknek, hogy minél több pénzt tudjanak megtakarítani. Erre szolgálnak például a víztakarékos termékeink. Pénzt tudnak vele spórolni és így még óvja környezetét is. Az ivóvíz nagy érték Földünkön, ezért ne pazaroljuk el! Cégünk minél több vásárlónak szeretne segíteni ötleteivel, megoldásaival, hogy többet tudjanak spórolni, megőrizni és javítani egészségi állapotukat. Ezért folyamatosan fejlesztjük és bővítjük kínálatunkat. Segítünk, ha nem tudja milyen vitamint szeretne szedni, mi volna Önnek a legmegfelelőbb. Írja meg nekünk állapotát és mi ajánlunk önnek megfelelő vitamint! Jó tanácsokkal látjuk el. Jó vásárlást kíván a Longlife Vitality csapata!